Logo Wesołe Misie
Slogan Wesołe Misie

Żłobek Wesołe Misie, to szczególne miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie otoczone czułą i troskliwa opieką wykwalifikowanego personelu. Nasz żłobek zapewnia przyjazną, domową atmosferę, w której dzieci szybko odnajdą się w nowym otoczeniu.
Placówka ta powstała z myślą o Waszych pociechach, abyście Wy Rodzice mogli w czasie pracy być spokojni o to, że Wasze Maleństwo jest bezpieczne, wesołe i znajduje się pod okiem fachowców. Dołożymy wszelkich starań aby Wasze Maluszki mogły swobodnie się rozwijać.

Żłobek usytuowany jest przy ul. Ogrodowej 85, w sąsiedztwie przedszkola. Mieści się on w domu o powierzchni 260m2, znajdującym się w cichym i spokojnym miejscu.

Na dzieci czekają przepiękne, ozdobione bajkowymi postaciami z dziecięcego świata sale z tarasami. Posiadamy również podwórko z placem zabaw oraz z pięknym sadem, gdzie dzieci mogą cieszyć się swobodą ruchu, pożytkować energię, a zarazem bezpiecznie bawić się na terenie podwórka. Wystrój budynku i dobrana kolorystyka pomieszczeń sprzyjają miłemu nastrojowi, chęci do zabawy i wypoczynku.


Żłobek spełnia wszystkie wymogi przewidywane dla budynków użyteczności publicznej, w szczególności bezpieczeństwa przeciwpożarowego . Posiada sieć czujników wykrywających pożar, system oddymiania, 2 hydranty wewnętrzne. Drzwi pomiędzy wydzielonymi strefami spełniają wymogi przeciwpożarowe. Placówka wpisana jest do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonych przez Prezydenta Miasta Siedlce.