Logo Wesołe Misie
Slogan Wesołe Misie

   Żłobek Wesołe Misie, to szczególne miejsce, gdzie Twoje dziecko będzie otoczone czułą i troskliwa opieką wykwalifikowanego personelu. Nasz żłobek zapewnia przyjazną, domową atmosferę, w której dzieci szybko odnajdą się w nowym otoczeniu.
   Placówka ta powstała z myślą o Waszych pociechach, abyście Wy Rodzice mogli w czasie pracy być spokojni o to, że Wasze Maleństwo jest bezpieczne, wesołe i znajduje się pod okiem fachowców. Dołożymy wszelkich starań aby Wasze Maluszki mogły swobodnie się rozwijać.

   Nasze Żłobki usytuowane są w dwóch lokalizacjach. Pierwszy znajduje się przy ul. Ogrodowej 85, w sąsiedztwie przedszkola. Mieści się on w domu o powierzchni 260m2, znajdującym się w cichym i spokojnym miejscu. Oraz przy
ul. Sokołowskiej 111 przy osiedlu Nowy Świat i pasażu handlowym Pepco-Kaufland. Żłobek mieści się w budynku o powierzchni 500m2 i posiada własną kuchnię, w której gotujemy pyszne i zdrowe obiadki dla obydwu Żłobków.
   Na dzieci czekają przepiękne, ozdobione bajkowymi postaciami z dziecięcego świata sale. Obydwa Żłobki posiadają podwórko z placem zabaw oraz z pięknym sadem, gdzie dzieci mogą cieszyć się swobodą ruchu, pożytkować energię, a zarazem bezpiecznie bawić się na terenie podwórka. Wystrój budynku i dobrana kolorystyka pomieszczeń sprzyjają miłemu nastrojowi, chęci do zabawy i wypoczynku.

   Żłobki spełniają wszystkie wymogi przewidywane dla budynków użyteczności publicznej, w szczególności bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Posiadają sieć czujników wykrywających pożar, system oddymiania, hydranty wewnętrzne. Drzwi pomiędzy wydzielonymi strefami spełniają wymogi przeciwpożarowe. Placówki wpisane są do rejestru żłobków i klubów dziecięcych prowadzonych przez Prezydenta Miasta Siedlce.